Warsztaty bożonarodzeniowe

Już od samego rana, w poniedziałek 19 grudnia dzieci z Oddziału przedszkolnego 0a wraz z wychowawcą Magdaleną Lach- Zwierz z niecierpliwością wyczekiwały godziny 13.00. Na tę godzinę bowiem zaprosiliśmy Kochanych Rodziców na przedszkolne warsztaty bożonarodzeniowe. Liczna grupa rodziców punktualnie przybyła na spotkanie, które rozpoczęło się odśpiewaniem piosenki „Biała Zima”. Następnie przeszliśmy do wykonania kartek świątecznych. Dzieci bardzo starały się pięknie wykonywać prace, a rodzice z zaangażowaniem im pomagali. Kartki wykonane w takich zespołach będą idealną ozdobą świątecznego stołu. Na zakończenie spotkania przedszkolaki złożyły rodzicom życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia za pomocą piosenki „We wish you a Marry Christmas”, której nauczyły się podczas dodatkowych zajęć - Zabawy z językiem angielskim. Po złożeniu sobie wzajemnych życzeń, w świątecznych nastrojach rozeszliśmy się do domów.