Zabawa karnawałowa

15 stycznia, w drugi dzień ferii zimowych, odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa dla uczniów klas 0-III. Sala gimnastyczna, udekorowana przez starszych uczniów, wyglądała wspaniale. Najmłodsze dzieci zaprezentowały się w niezwykłych bajkowych przebraniach. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Najmłodszym uczniom do tańca przygrywał Pan pedagog Wojciech Pociecha. Przy porywającej muzyce dzieci bawiły się znakomicie, humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Wiele emocji wzbudziły wybory króla i królowej balu Zabawa przebiegła w miłej i radosnej atmosferze, co widać na załączonych zdjęciach.  Podczas przerwy, wszyscy uczestnicy zabawy udali się do swoich klas na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Tegoroczna zabawa należała do bardzo udanych.
Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.