Wycieczka w Bieszczady

W dniach 23 – 25 maja uczniowie klasy VIb oraz kilkoro uczniów z klasy Va, Vb i IIIa pod opieką 5 rodziców i 3 nauczycieli, wyjechali na wycieczkę szkolną w Bieszczady. Docelowym miejscem pobytu był ośrodek „Olimp–Uroczysko” w Ustrzykach Dolnych. W drodze do Ustrzyk uczestnicy zwiedzili rezydencję magnacką w Łańcucie oraz powozownię i oranżerię, należące do zespołu pałacowego. Program wycieczki był urozmaicony. Obejmował zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego w Ustrzykach Dolnych, rejs statkiem po Zalewie Solińskim, a także objazd dużą Pętlą Bieszczadzką.
Dodatkowymi atrakcjami było ognisko, dyskoteka, zajęcia na krytej pływalni „Delfin”, przejażdżka samochodami terenowymi oraz zjazd na linach. Wielu emocji dostarczyły też uczniom konkursy zorganizowane przez rodziców i wychowawców np. quiz dotyczący zwiedzanych miejsc i obiektów, konkurs na najśmieszniejszy dowcip, konkurs piosenki oraz taneczny. Nagrody dla uczestników zakupili rodzice.
Pomimo zmiennej pogody, humory dopisywały wszystkim uczestnikom wycieczki, a wspomnienia z pobytu w Bieszczadach na długo pozostaną w ich pamięci.