Spotkanie projektowe - Włochy

W dniach od 27 kwietnia do 2 maja 2010r. grupa pięciu nauczycieli naszej szkoły przebywała na spotkaniu projektowym we Włoszech. Miejscem spotkania była szkoła w miasteczku Isernia, leżącym w prowincji Molise na południe od Rzymu. Było to już drugie spotkanie w związku z realizowanym projektem Comenius "Europejskie dzienniki podróży - ABC turystyki". Tematem przewodnim spotkania była "Geografia, fauna i flora regionu", każdej ze szkół partnerskich. Uczestnicy, w formie prezentacji multimedialnej przedstawili swoje regiony, wykorzysując zgromadzone wcześniej przez uczniów materiały. Spotkanie było również okazją do poznania włoskiego systemu edukacji, a także do wymiany doświadczeń. Dzięki niezwykłej życzliwości gospodarzy i bardzo sprawnej organizacji był też czas na zwiedzanie najpiękniejszych zakątków malowniczo położonego regionu Molise. Skład zespołu polskiego: szkolny koordynator projektu pani Małgorzata Pater, Krystyna Guzera, Wanda Balcerzak-Judasz, Renata Kwiecień, Anna Kołaczyńska.

Flora.pdf2.59 MB
fauna.pdf1.31 MB