Pierwszy dzień wiosny

21 marca 2006 odbyła się impreza szkolna z okazji pierwszego dnia wiosny. Przy tej okazji, uczniowie klas I - III zaprezentowali piękny pokaz kolorowej wiosennej mody, natomiast uczniowie klas IV - VI zgromadzili się na sali gimnastycznej aby rozstrzygnąć ostatni już etap konkursu na "Naj... ucznia". W pięciu kategoriach tj: Pilniuch, Prymuś, Aktywuś, Trenduś i Słodziak uczniowie wybrani w pierwszym etapie, musieli się zmierzyć z wieloma konkurencjami, aby zdobyć tutuł "Naj". Wszystkie wysiłki w poszczególnych konkurencjach oceniała komisja. Po burzliwych dyskusjach  komisja wytypowała zwycięzców. Pilniuchem został Bartosz Skrok (4b), Prymusiem - Olga Ceglarska (6a), Aktywusiem - Paulina Pokora (4a), Trendusiem - Marcin Bębas (5a) i Słodziakiem - Tomasz Kuś (6b). Wyłoniono także wiceprymusa, którym została Natalia Pawełczyk (5a). Wszyscy "Naj" uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami.