Konkurs "20-lecie Straży Pożarnej"

W dniu 27.03.2012r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji 20-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach. Konkurs zorganizowano w trzech kategoriach: plakat, logo straży pożarnej oraz plakietka, medalion lub statuetka. Z całego powiatu wpłynęło 323 prace w czterech grupach: grupa młodsza szkoły podstawowej, grupa średnia szkoły podstawowej, grupa starsza gimnazjum, wychowankowie świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej.
Jury w każdej kategorii i w każdej grupie wiekowej przyznało trzy pierwsze nagrody oraz wyróżnienia.
Laureatami z naszej szkoły zostali w kategorii plakat:
I grupa młodsza: Antonina Wiśniewska z klasy II b zdobyła jedno z trzech pierwszych miejsc
II grupa średnia: Kacper Cieciora z klasy III a zdobył wyróżnienie.
Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach.
Gratulujemy laureatom!