Koncert Orkiestry Wojskowej

Nasza szkoła ma ponad 100 letnią tradycję. Kładziemy szczególny nacisk na wychowanie młodych ludzi w duchu patriotyzmu i miłości do swej ojczyzny. W tym roku przypada 100. rocznica odzyskania niepodległości.Dlatego aktywnie włączyliśmy się w jej obchody.  W poniedziałek 05. 11. 2018 r. organizowane uroczystości swym występem uświetniła Orkiestra Wojskowa z Radomia w koncercie pieśni żołnierskiej i patriotycznej pod batutą kapelmistrza st. chor. szt. Tomasza Chwalińskiego.Uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu, posłuchać koncertu i choć na chwilę przenieść się w świat muzyki i nadziei, która zawsze towarzyszyła Polakom walczącym o naszą wolność.  Na bis orkiestra zagrała uczniom trochę inny repertuar związany z muzyką rozrywkową. Piosenki wywołały aplauz publiczności i gorące brawa.