Eurokarnawałowy bal

W czasie karnawału, w dniu 01.02.2013, w naszej szkole odbyło się spotkanie Klubów Europejskich z naszego miasta. Uczestniczyli w nim uczniowie: SP 1, SP 9, SP 11, SP 12 i Gimnazjum nr 2. Spotkanie rozpoczęło się od turnieju tańca, w którym najlepiej zaprezentowała się para taneczna z SP 12. Odbyły się też wybory króla i królowej balu. Jury szarfę i koronę królowej przyznało hiszpańskiej tancerce Tatianie z naszej szkoły. Królem został przebrany za krakowiaka uczeń z SP 12. W dalszej części imprezy odbył się konkurs karaoke. Poziom był tak wyrównany, że wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia i słodkie nagrody. Spotkanie zakończyła wspólna dyskoteka. Impreza zastała  przygotowana  przez Klub Europejski  "Eurojedynka", nad którym opiekę sprawuje pani Aneta Trzos. Wspomagali ją: pan Tomasz Kowalczyk, pani Jowita Herman oraz pani Ewelina Siwiec-Gąsior.