"Bezpieczniej z prądem"

Projekt edukacyjny "Bezpieczniej z prądem" ogłosiło Polskie Towarzystwo Przesyłu
i Rozdziału Energii w Poznaniu dla podniesienia świadomości właściwego użytkowania energii i wpojenia dziecom prawidłowego zachowania się w kontakcie z urządzeniami elektrycznymi.  W ramach projektu zorganizowano dla uczniów klas I-III  konkurs plastyczny. Do organizatorów wpłynęlo 700 prac plastycznych z całej Polski. Wybrano i wyróżniono kilkanaście prac, w tym dwie uczniów z naszej szkoły: Diany Nowak z klasy Ia, wykonaną pod kierunkiem pani Justyny Hamery i Karola Maciąga z klasy IIb - opiekun pani Krystyna Guzera. Wyróżnieni uczniowie otrzymali odtwarzacze DVD i dyplomy. a szkoła piękny album. Nagrody wręczali uczniom w Kielcach przedstawiciele Zarządu Spółki ZEORK na specjalnej uroczystości, którą uświetnił iluzjonista.