Zakończenie roku szkolnego w klasach 0-III

30 maja 2015 roku o godzinie 9.00 po raz ostatni zadźwięczał dzwonek dla uczniów klas 0 - III. Na sali gimnastycznej nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał dyrektor szkoły pan Jan Kuciapski, który poinformował między innymi o licznych sukcesach uczniów naszej szkoły. Następnie nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu. Dyrektor i wychowawcy klas trzecich podziękowali i wręczyli dyplomy również rodzicom za okazaną pomoc i podjęte różnorodne działania na rzecz szkoły i klasy. Po części oficjalnej uczniowie klas trzecich przedstawili wesoły program artystyczny. Zaprezentowali wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej. Nie zabrakło także wakacyjnych rad o bezpieczeństwie. Całość urozmaiciły pokazy taneczne. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Jadwiga Kicińska życzyła wszystkim słonecznych, uśmiechniętych i bezpiecznych wakacji.