Wycieczka pełna atrakcji

W dniach 16 – 17 czerwca 2011r. uczniowie klasy Vb (oraz z innych klas) wraz z wychowawczynią - panią Małgorzatą Pater, pedagogiem szkolnym - panem Wojciechem Pociechą oraz kilkorgiem wspaniałych, zaangażowanych w życie szkolne rodziców wyjechali na wycieczkę do Krakowa i Bochni. W ciągu dwóch dni zwiedzili najważniejsze zabytki Krakowa  (Katedrę na Wawelu, Smoczą Jamę, Sukiennice, Kościół Mariacki, Barbakan, dzielnicę Kazimierz) oraz solną  kopalnię w Bochni. Główną atrakcją całej wycieczki  był oczywiście  pobyt w kopalni. Nocne jej zwiedzanie, dyskoteka oraz spanie  250 metrów pod ziemią na piętrowych łóżkach w śpiworach były zupełnie niecodziennymi  przeżyciami  dla wszystkich uczestników wycieczki.