Wycieczka do Oceaniki

18 czerwca 2018r. uczniowie klas Ia i Ib wyjechali na wycieczkę do Świętokrzyskiej Polany w Chrustach. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie oceanarium „Oceanika”.  Oceanika to miejsce, w którym każdy miłośnik wodnego życia znajdzie coś interesującego i zobaczy stworzenia, na co dzień nie dostępne. A było co podziwiać… Dzieci z zachwytem przyglądały się różnokolorowym rybom, płaszczkom, sumom, groźnym rekinom i piraniom. Następnie zwiedziły Park Miniatur pełen zabytków z Regionu Świętokrzyskiego, które można podziwiać w takiej postaci jaką miały w latach swojej świetności. Brały również aktywny udział w warsztatach plastycznym, wykonując własne mini akwarium, które zabrały do domu. Ogromną atrakcją i chyba najbardziej wyczerpującą była Kraina Zabawy. Dzieci zwiedziły również Brzozową Zagrodę, gdzie obejrzały przebywające tam zwierzęta. Pobyt w Oceanice i w Parku Miniatur to połączenie zabawy i nauki. Wszyscy byli zachwyceni i wspaniale się bawili.