Wycieczka do Bałtowa

Dnia 6 czerwca uczniowie klas Ia i Ib pod opieką rodziców i nauczycieli udali się na wycieczkę do Bałtowa. Uczniowie mieli okazję obejrzeć film w Kinie emocji – Cinema 5D. Poza  trójwymiarowym obrazem doznawali  także innych wrażeń zmysłowych np. dźwiękowych, ruchowych, dotykowych. Kolejną atrakcją tego dnia była przejażdżka schoolbusem po terenie zoo safari. Zwiedzając Zwierzyniec Dolny i Górny dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska takim zwierzętom jak: jelenie Dybowskiego, daniele, muflony, alpaki, lamy, żubry itp. Program wycieczki przewidywał również zwiedzanie JuraParku, Muzeum Jurajskiego oraz spacer ścieżką dydaktyczną po Bałtowie. Uczniowie spędzili również miło czas w Parku Rozrywki, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.