Święto Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. W dniu 25.11.2015r. klasa 0 a i 0 b uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, żółte, kremowe itd…. A każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersz o misiach. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, oglądanie bajek oraz degustację misiowych ciasteczek.Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.