Pobudzanie inicjatyw

W ciągu całego roku szkolnego nasi uczniowie pod opieką pani Agnieszki Krupy brali udział w akcjach mających na celu ochronę środowiska oraz pomoc potrzebującym: "Sprzątanie Świata", "Światowy Dzień Rzucania Palenia" - akcja skierowana do rodziców, - "Dokarmianie zwierząt leśnych w paśnikach", pomocą służyli leśniczy Wiesław Łodej i podleśniczy Grzegorz Nowak . 17 grudnia miało miejsce spotkanie z pracownikiem nadleśnictwa, pod hasłem "Nie wycinajmy drzew iglastych na święta". 7 i 8 stycznia - wzięliśmy udział w 18 finale WOŚP i zebraliśmy 534,25 zł. W marcu realizowaliśmy program edukacji ekologicznej "Każdy uczeń wie, co robić z ZSEE" organizowany przez ElektroEko - Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. 23 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi pod hasłem "Żyj z przyrodą w zgodzie". Przez cały rok, po raz kolejny, braliśmy udział w programie "Reba - zużyte baterie".