Otwarcie szatni

Zakończyła się budowa szatni oraz dodatkowych pomieszczeń do obsługi sali gimnastycznej w naszej szkole. To ważna i oczekiwana przez wszystkich  inwestycja, która sprawi, że nauka  będzie dla naszych uczniów jeszcze przyjemniejsza. Zakończenie prac budowlanych uroczyście podsumowano 16 maja. Wśród przybyłych na wydarzenie gości byli m.in.: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów Sebastian Skuza, Poseł na Sejm RP Krzysztof Lipiec, Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz, Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek, Zastępca Prezydenta Miasta Starachowice ds. społecznych Marcin Gołębiowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Michał Walendzik, Radni Powiatu Starachowickiego, Radni Rady Miejskiej oraz przedstawiciel firmy wykonującej inwestycję Sławomir Radek. Na tak ważną uroczystość przybyli  dyrektorzy szkół podstawowych, rodzice, uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły. Przybyłych gości przywitały  Pani Dyrektor Jadwiga Kicińska oraz Pani wicedyrektor Magdalena Lach- Zwierz.  Spotkanie zakończył  program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły.