Największy zbieracz baterii

W maju br. został podsumowany szkolny konkurs „Na największego zbieracza baterii”. Udział w konkursie mogli wziąć wszyscy uczniowie zaangażowani w zbiórkę odpadów niebezpiecznych. W tym roku szkolnym mieliśmy dwóch największych zbieraczy. Tytuł największego zbieracza zużytych baterii w klasach IV - VI otrzymała Anna Grdeń z klasy 5 B która zebrała 884 sztuki tych niebezpiecznych odpadów. Największym zbieraczem odpadów niebezpiecznych w klasach 0 - III była Michalina Włodarska z klasy 0 A która zebrała 269 baterii. Dodatkowo wyróżnienie za zaangażowanie otrzymali: Krzysztof Domański z kl. 4 A (226 baterii) oraz Filip Cieciora z kl. 6 A (189 baterii). Konkurs zorganizowała i przeprowadziła pani Agnieszka Krupa.