My się zimy nie boimy.

11 stycznia uczniowie z klasy 1B mieli okazję wystąpić przed kolegami i koleżankami z klas 0-3. Dzieci przygotowały przedstawienie na temat właściwego zachowania zimą. Podczas występu zwróciły uwagę nie tylko na zasady bezpiecznego spędzania ferii zimowych, ale także na trudną sytuację zwierząt o tej porze roku. Okazuje się, że zima wcale nie jest taka zła, musimy tylko wiedzieć, jak się do niej odpowiednio przygotować.
Po występie pierwszaków głos zabrała Pani Dyrektor Jadwiga Kicińska, która również zaapelowała do uczniów o rozwagę podczas ferii zimowych i życzyła wszystkim udanego wypoczynku. Następnie rozstrzygnięto konkursy plastyczne i wręczono laureatom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.