"Dzień Zdrowego Śniadania"

W poniedziałek 9 listopada  uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami przygotowali zdrowe śniadanie w ramach akcji „Śniadanie Daje Moc”. Jest to akcja skierowana do dzieci i młodzieży, której celem jest propagowanie codziennego spożywania zdrowych i wartościowych posiłków, a w szczególności śniadań. Nasi uczniowie przygotowali wspaniałe koktajle, kolorowe sałatki, zdrowe kanapki. Największą popularnością  cieszyły się barwne kanapki. Dzieci miały frajdę nie tylko z dzielenia się z innymi, ale także z próbowania nowych smaków, poznawania kultury zachowania przy stole oraz rozmaitych sposobów przyrządzania, dekorowania i podawania posiłków.
To było świetne, wspólne śniadanie!
Mamy nadzieję, że za rok powtórzymy akcję, a promowanie zdrowego odżywiania przyczyni się do tego, że w tornistrach naszych uczniów częściej pojawią się zdrowe produkty.