"Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc"

Wraz z końcem roku szkolnego 2012/2013 zakończyły się działania związane z realizacją innowacyjnego programu „Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc”, którym objęci byli uczniowie klas II i III.  Na uroczyste podsumowanie, które odbyło się 20. 06. 2013r.i zostało przygotowane przez nauczycieli realizujących program przybyli przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji: sierżant Bernadetta Celary oraz Marek Kruk, Straży Miejskiej: młodszy inspektor Andrzej Heba, Straży Pożarnej: kapitan Marcin Nyga oraz pielęgniarka szkolna - pani Marzena Grdeń. Swoją osobą zaszczycili również: wicedyrektor szkoły pani Jadwiga Kicińska, nauczyciele, uczniowie klas 0- III oraz licznie zgromadzeni rodzice.
W podziękowaniu za współpracę i pomoc przy realizacji projektu zaproszeni goście otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Spotkanie było również doskonałą okazją do podsumowania konkursu, który odbył się w ramach realizacji programu i był sprawdzianem znajomości omawianej tematyki. Laureatami zostali: Filip Ruszczak - kl.II a, Weronika Nowak - kl.II b, Julita Potrzeszcz - kl. IIIa i Stanisław Surdy - kl.III b.
Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy II a i II b zaprezentowali inscenizację pt.„Bezpieczne życie”, którą przygotowali pod kierunkiem swoich wychowawców: Justyny Hamery i Renaty Kwiecień.