27 Finał WOŚP

Tegoroczny Finał WOŚP Jerzego Owsiaka pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” już za nami.Tak jak w poprzednich latach, po raz kolejny przyłączyliśmy się do tej ogólnopolskiej akcji. W dniach 9 – 11 stycznia zbieraliśmy pieniądze w naszej szkole. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać 720 złotych i 49 groszy, którymi zasililiśmy konto WOŚP. W naszej szkole zbiórkę pieniędzy przeprowadziły Amelia Pająk i Weronika Nowak (członkinie Szkolnego Koła PCK) wraz z opiekunem panią Agnieszką Krupą. W tym roku 19 uczniów naszej szkoły jako wolontariusze w dniu 13 stycznia zbierali pieniądze również na ulicach naszego miasta. Ich nieodłącznym atrybutem były: kolorowa puszka, identyfikator, czerwone serduszka – naklejki oraz inni wolontariusze (dla bezpieczeństwa).