Święto Babci i Dziadka w 3b

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły. W tym roku odbyła się 19 stycznia. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Zebranych seniorów i wszystkich gości powitała wychowawczyni klasy 3b składając im serdeczne życzenia. Uczniowie przedstawili program artystyczny i zaprosili najbliższych w świat baśni wykorzystując metodę czytania wrażeniowego. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości był pyszny tort i upominki, które dzieci przygotowały na zajęciach warsztatowych z mamą Nikoli. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Jedna z sentencji głosi: „Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.