Ślubowanie klasy pierwszej

18 października 2016 roku to pamiętna data dla pierwszoklasistów. W tym dniu w murach naszej szkoły odbyło się uroczyste ślubowanie, na którą przybyła dyrekcja szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice uczniów klasy pierwszej oraz uczniowie klasy II b, którzy przygotowali dla młodszych kolegów występ artystyczny. Ciepłe słowa do najmłodszych skierował dyrektor szkoły Jan Kuciapski, jak również zaproszeni goście.  Najważniejszą chwilą było oczywiście uroczyste ślubowanie i pasowanie. Ukoronowaniem aktu pasowania, do którego przystąpiło 16 uczniów z klasy pierwszej było wręczenie pamiątkowego dyplomu. Najmłodsi otrzymali również drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Po części oficjalnej uczniowie klasy II b zaprezentowali krótki występ artystyczny przygotowany pod kierunkiem swojej wychowawczyni pani Renaty Kwiecień. Była też chwila na pamiątkowe zdjęcia oraz słodkie upominki przygotowane przez rodziców pierwszoklasistów.