Kochanym Babciom i Dziadkom

20 stycznia 2017 do klasy 0a licznie przybyli bardzo kochani przez wszystkie dzieci Babcie i Dziadkowie. Przedszkolaki przygotowały dla nich uroczystość z okazji ich święta. Deklamując wiersze i śpiewając piosenki starały się wyrazić miłość i przywiązanie do nich. Pięknie zatańczyły im „Polkę”, a na koniec głośno odśpiewały „Sto Lat!!!”. Mili goście z radością i wzruszeniem oglądali występ swoich wnucząt. Po części artystycznej dzieci podarowały Babciom i Dziadziusiom własnoręcznie wykonane laurki oraz poczęstowały ich pysznymi, zdrowymi i kolorowymi kanapkami. Spotkanie zakończyło się gorącymi uściskami i całusami. Dziękujemy Wam kochani za obecność i przyłączamy się do życzeń Waszych wnucząt: Żyjcie 100 lat w zdrowiu i radości!!!!