"Jestem życzliwy, tolerancyjny....

7 czerwca uczniowie klas III-VI wzięli udział w szkolnym konkursie wiedzy „Jestem życzliwy, tolerancyjny, znam swoje prawa i obowiązki”.  Cele konkursu to min. popularyzowanie i utrwalanie wiedzy z zakresu praw i obowiązków dziecka, zwiększenie wiedzy i świadomości dzieci o przynależnych im prawach i obowiązkach, uświadomienie uczniom, że współczesna szkoła powinna być miejscem, w którym znane są i szanowane prawa wszystkich ludzi. Doskonałą wiedzą wykazały się dziewczynki– Zuzia Sikora z klasy 3a oraz Weronika Kutera z klasy 4a. Gratulujemy!!!
                                  „O tyle świat będzie lepszy, o ile nauczymy się, że los ludzi jest wspólny, że jednocześnie jesteśmy różni i tacy sami”
                                                                                                                                                                              Leszek Kołakowski