Jasełka

Koniec grudnia to czas gorączkowych przygotowań przedświątecznych, ale także czas spotkań, składania życzeń i łamania się opłatkiem.W czwartek 21 grudnia 2017 r. społeczność szkoły poprzez szkolne "Jasełka" została wprowadzona w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Występ przygotowali uczniowie klasy VII B pod kierownictwem p. Anny Walendzik. Scenariusz zaciekawił i rozbawił publiczność, wśród której znaleźli się goście: proboszcz parafii św. Brata Alberta - ks. Andrzej Głogowski, przewodniczący Rady Rodziców - p. Jarosław Warszawa, Dyrekcja oraz nauczyciele. Uczniowie klasy VIIb świetnie wczuli się w swoje role, a piękne stroje ubarwiły występ. Świąteczny charakter przedstawienia podkreśliły kolędy w wykonaniu szkolnego chóru prowadzonego przez Barbarę Wrzosowską. Całość została nagrodzona długimi brawami. Po występie przedstwiciele każdej klasy otrzymali z rąk p. dyrektor Jadwigi Kicińskiej opłatki, którymi podzielili się w swoich klasach. Na koniec p. dyrektor przyjęła z rąk harcerzy "Betlejemskie Światło Pokoju" Następnie nawiązując do przesłania przedstawienia, złożyła wszystkim życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze.