Bal Absolwentów

Tradycyjnie, na kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego tj. 17 czerwca 2016 w naszej szkole odbył się bal szóstoklasistów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy i rodzice. Punktualnie o 17.00 nastąpiło uroczyste otwarcie balu. Dokonał tego Dyrektor Szkoły Jan Kuciapski, który życzył wszystkim udanej zabawy i wypowiedział magiczne słowa - „Poloneza czas zacząć”. Zabrzmiała piękna muzyka Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”. Odświętnie ubrani uczniowie rozpoczęli taniec, którego kroki i układ ćwiczyli wcześniej wielokrotnie pod czujnym okiem pani  Barbary Wrzosowskiej.  Wszyscy, poza Natalią, byli niezmiernie stremowani, co widać na załączonych zdjęciach. Ale zupełnie niepotrzebnie, gdyż wszystko udało się znakomicie. Nikt kroku nie pomylił, a nagrodą były rzęsiste brawa. Ważnymi elementami balu były pyszności, przygotowane pieczołowicie przez rodziców, w świetlicy szkolnej oraz wspólna zabawa przy muzyce.